Dato Hjemme Ude Resultat
2 Fre. d. 25/09, kl. 19.30 EfB Hvidovre 2-1
5 Fre. d. 25/09, kl. 19.30 Cobras AaB 6-2
1 Fre. d. 25/09, kl. 20.00 Bulldogs Mighty Bulls 1-5
4 Fre. d. 25/09, kl. 21.00 SønderjyskE Blue Fox (OT) 3-4

6 Tir. d. 29/09, kl. 19.00 Bulldogs EfB 1-5
7 Tir. d. 29/09, kl. 19.30 Mighty Bulls White Hawks 1-0
8 Tir. d. 29/09, kl. 19.30 Hvidovre Cobras 1-4
101 Tir. d. 29/09, kl. 19.30 AaB SønderjyskE 4-3

2 Fre. d. 02/10, kl. 19.30 SønderjyskE Hvidovre 8-3
65 Fre. d. 02/10, kl. 19.30 Mighty Bulls EfB 2-0
162 Fre. d. 02/10, kl. 19.30 White Hawks Blue Fox 5-0
43 Fre. d. 02/10, kl. 20.00 Bulldogs Cobras 4-3

57 Tir. d. 06/10, kl. 19.30 EfB White Hawks 3-1
70 Tir. d. 06/10, kl. 19.30 Mighty Bulls Cobras 5-2
107 Tir. d. 06/10, kl. 19.30 AaB Blue Fox 4-2

3 Fre. d. 09/10, kl. 19.30 SønderjyskE Mighty Bulls 4-2
22 Fre. d. 09/10, kl. 19.30 Cobras EfB 0-3
83 Fre. d. 09/10, kl. 19.30 Blue Fox Hvidovre 2-0
168 Fre. d. 09/10, kl. 21.00 White Hawks AaB 4-1

23 Tir. d. 13/10, kl. 19.00 Cobras White Hawks 2-4
45 Tir. d. 13/10, kl. 19.00 Bulldogs Blue Fox 1-5
59 Tir. d. 13/10, kl. 19.30 EfB SønderjyskE (OT) 4-3
79 Tir. d. 13/10, kl. 19.30 Hvidovre AaB 0-1

88 Fre. d. 16/10, kl. 19.30 Blue Fox Mighty Bulls (OT) 4-5
113 Fre. d. 16/10, kl. 19.30 AaB Bulldogs 2-0
173 Fre. d. 16/10, kl. 19.30 White Hawks Hvidovre 5-2

62 Søn. d. 18/10, kl. 14.00 EfB Blue Fox 7-2
80 Søn. d. 18/10, kl. 14.00 Mighty Bulls AaB 5-1
4 Søn. d. 18/10, kl. 15.00 SønderjyskE White Hawks 3-1
44 Søn. d. 18/10, kl. 16.00 Bulldogs Hvidovre 0-5

93 Tir. d. 20/10, kl. 19.00 Blue Fox Cobras 5-1
84 Tir. d. 20/10, kl. 19.30 Hvidovre Mighty Bulls (OT) 3-2
119 Tir. d. 20/10, kl. 19.30 AaB EfB 1-0
177 Tir. d. 20/10, kl. 19.30 White Hawks Bulldogs 5-3

66 Fre. d. 23/10, kl. 19.30 EfB SønderjyskE (OT) 2-3
85 Fre. d. 23/10, kl. 19.30 Mighty Bulls Hvidovre 2-4
180 Fre. d. 23/10, kl. 19.30 White Hawks Blue Fox 2-0

46 Tir. d. 27/10, kl. 19.00 Bulldogs Mighty Bulls 5-0
98 Tir. d. 27/10, kl. 19.00 Blue Fox SønderjyskE 0-6
89 Tir. d. 27/10, kl. 19.30 Hvidovre EfB 4-0
125 Tir. d. 27/10, kl. 19.30 AaB Cobras 5-0

5 Fre. d. 30/10, kl. 19.30 SønderjyskE AaB 5-2
24 Fre. d. 30/10, kl. 19.30 Cobras Hvidovre (OT) 4-3
90 Fre. d. 30/10, kl. 19.30 Mighty Bulls White Hawks 5-1
71 Fre. d. 30/10, kl. 21.00 EfB Bulldogs (OT) 2-1

94 Fre. d. 13/11, kl. 19.30 Hvidovre SønderjyskE (OT) 3-2
95 Fre. d. 13/11, kl. 19.30 Mighty Bulls EfB 2-5
104 Fre. d. 13/11, kl. 19.30 Blue Fox White Hawks 3-1
47 Fre. d. 13/11, kl. 20.00 Bulldogs Cobras 4-2

110 Søn. d. 15/11, kl. 14.30 Blue Fox AaB 1-6
183 Søn. d. 15/11, kl. 14.30 White Hawks EfB (OT) 3-2
6 Søn. d. 15/11, kl. 15.00 SønderjyskE Bulldogs 3-0
17460 Søn. d. 15/11, kl. 15.30 Cobras Hvidovre 10-4

76 Tir. d. 17/11, kl. 19.30 EfB Cobras 2-3
99 Tir. d. 17/11, kl. 19.30 Hvidovre Blue Fox 1-2
100 Tir. d. 17/11, kl. 19.30 Mighty Bulls SønderjyskE (OT) 2-1

26 Tor. d. 19/11, kl. 19.30 Cobras Mighty Bulls 4-2

81 Fre. d. 20/11, kl. 19.30 EfB Blue Fox 1-2
131 Fre. d. 20/11, kl. 19.30 AaB White Hawks 4-0
49 Fre. d. 20/11, kl. 20.00 Bulldogs SønderjyskE 0-7

7 Tir. d. 24/11, kl. 19.30 SønderjyskE EfB 2-0
137 Tir. d. 24/11, kl. 19.30 AaB Hvidovre 8-5
185 Tir. d. 24/11, kl. 19.30 White Hawks Cobras 4-3
116 Tir. d. 24/11, kl. 20.00 Blue Fox Bulldogs 2-1

27 Fre. d. 27/11, kl. 19.30 Cobras SønderjyskE 1-4
105 Fre. d. 27/11, kl. 19.30 Hvidovre White Hawks 0-4
50 Fre. d. 27/11, kl. 20.00 Bulldogs AaB (OT) 6-7
122 Fre. d. 27/11, kl. 20.00 Blue Fox Mighty Bulls (OT) 3-4

111 Søn. d. 29/11, kl. 14.30 Hvidovre Bulldogs 0-4
187 Søn. d. 29/11, kl. 14.30 White Hawks SønderjyskE 0-5
143 Søn. d. 29/11, kl. 17.00 AaB Mighty Bulls (OT) 2-1

28 Tir. d. 01/12, kl. 19.00 Cobras Blue Fox 1-5
51 Tir. d. 01/12, kl. 19.00 Bulldogs White Hawks (OT) 1-2
91 Tir. d. 01/12, kl. 19.30 EfB AaB 5-6

96 Fre. d. 04/12, kl. 19.30 EfB Hvidovre (OT) 1-2
128 Fre. d. 04/12, kl. 19.30 Blue Fox SønderjyskE 0-1
149 Fre. d. 04/12, kl. 19.30 AaB Cobras (OT) 3-4

52 Tir. d. 08/12, kl. 19.00 Bulldogs EfB (OT) 4-3
117 Tir. d. 08/12, kl. 19.30 Hvidovre Cobras 1-4
155 Tir. d. 08/12, kl. 19.30 AaB SønderjyskE 0-5
189 Tir. d. 08/12, kl. 19.30 White Hawks Mighty Bulls 4-2

9 Fre. d. 11/12, kl. 19.30 SønderjyskE EfB 3-0
29 Fre. d. 11/12, kl. 19.30 Cobras Mighty Bulls 3-2
191 Fre. d. 11/12, kl. 19.30 White Hawks AaB 1-5
53 Fre. d. 11/12, kl. 20.00 Bulldogs Blue Fox (OT) 4-3

30 Tir. d. 22/12, kl. 19.00 Cobras Bulldogs 1-4
10 Tir. d. 22/12, kl. 19.30 SønderjyskE Hvidovre 6-1
102 Tir. d. 22/12, kl. 19.30 EfB Mighty Bulls 3-1
192 Tir. d. 22/12, kl. 19.30 White Hawks Blue Fox 1-0

108 Man. d. 28/12, kl. 19.30 EfB White Hawks 3-1
118 Man. d. 28/12, kl. 19.30 Mighty Bulls Cobras (OT) 3-2
161 Man. d. 28/12, kl. 19.30 AaB Blue Fox 5-2
54 Man. d. 28/12, kl. 20.00 Bulldogs SønderjyskE 2-5

31 Ons. d. 30/12, kl. 19.00 Cobras EfB (OT) 2-1
11 Ons. d. 30/12, kl. 19.30 SønderjyskE Mighty Bulls 4-1
140 Ons. d. 30/12, kl. 19.30 Blue Fox Hvidovre 3-0
193 Ons. d. 30/12, kl. 19.30 White Hawks AaB 5-1

114 Søn. d. 03/01, kl. 14.00 EfB SønderjyskE 1-4
129 Søn. d. 03/01, kl. 14.30 Hvidovre AaB (OT) 3-4
32 Søn. d. 03/01, kl. 15.00 Cobras White Hawks 4-1

12 Tir. d. 05/01, kl. 19.30 SønderjyskE Cobras 4-1
124 Tir. d. 05/01, kl. 19.30 Mighty Bulls Blue Fox (OT) 4-3
167 Tir. d. 05/01, kl. 19.30 AaB Bulldogs 7-2
194 Tir. d. 05/01, kl. 19.30 White Hawks Hvidovre (OT) 3-2

120 Fre. d. 08/01, kl. 19.30 EfB Bulldogs (OT) 2-3
135 Fre. d. 08/01, kl. 19.30 Hvidovre Mighty Bulls 4-5
172 Fre. d. 08/01, kl. 19.30 AaB Blue Fox 4-3

130 Søn. d. 10/01, kl. 14.00 Mighty Bulls SønderjyskE 2-5

56 Tir. d. 12/01, kl. 19.00 Bulldogs Hvidovre 1-2
13 Tir. d. 12/01, kl. 19.30 SønderjyskE White Hawks 6-0
136 Tir. d. 12/01, kl. 19.30 Mighty Bulls AaB 2-5

152 Tor. d. 14/01, kl. 19.00 Blue Fox Cobras 5-2

126 Fre. d. 15/01, kl. 19.30 EfB AaB 4-1
141 Fre. d. 15/01, kl. 19.30 Hvidovre Mighty Bulls 1-3
195 Fre. d. 15/01, kl. 19.30 White Hawks Bulldogs 6-1

34 Tir. d. 19/01, kl. 19.00 Cobras AaB 1-4
14 Tir. d. 19/01, kl. 19.30 SønderjyskE Blue Fox 7-1
147 Tir. d. 19/01, kl. 19.30 Hvidovre EfB 4-3

15 Fre. d. 22/01, kl. 19.30 SønderjyskE Bulldogs 4-1
142 Fre. d. 22/01, kl. 19.30 Mighty Bulls Cobras 5-3
146 Fre. d. 22/01, kl. 19.30 Blue Fox EfB 2-3
176 Fre. d. 22/01, kl. 19.30 AaB White Hawks 3-2

35 Tir. d. 26/01, kl. 19.00 Cobras Hvidovre 4-0
16 Tir. d. 26/01, kl. 19.30 SønderjyskE AaB 0-4
132 Tir. d. 26/01, kl. 19.30 EfB Bulldogs 2-0
197 Tir. d. 26/01, kl. 19.30 White Hawks Mighty Bulls (OT) 4-3

36 Fre. d. 29/01, kl. 19.30 Cobras Bulldogs 4-2
138 Fre. d. 29/01, kl. 19.30 EfB Mighty Bulls (OT) 4-3
153 Fre. d. 29/01, kl. 19.30 Hvidovre SønderjyskE 1-3
158 Fre. d. 29/01, kl. 19.30 Blue Fox White Hawks 5-2

112 Søn. d. 31/01, kl. 14.00 Mighty Bulls Bulldogs 4-3

164 Tir. d. 02/02, kl. 19.00 Blue Fox AaB 2-3
17 Tir. d. 02/02, kl. 19.30 SønderjyskE Bulldogs (OT) 4-3
198 Tir. d. 02/02, kl. 19.30 White Hawks EfB 4-2

18 Fre. d. 05/02, kl. 19.30 SønderjyskE Cobras 4-2
148 Fre. d. 05/02, kl. 19.30 Mighty Bulls Hvidovre 7-3
170 Fre. d. 05/02, kl. 19.30 Blue Fox White Hawks 4-1
58 Fre. d. 05/02, kl. 20.00 Bulldogs EfB (OT) 5-4

144 Søn. d. 07/02, kl. 14.00 EfB Cobras 6-1
159 Søn. d. 07/02, kl. 14.30 Hvidovre Blue Fox 5-2
184 Søn. d. 07/02, kl. 17.00 AaB White Hawks 0-1

37 Fre. d. 19/02, kl. 19.30 Cobras Mighty Bulls
174 Fre. d. 19/02, kl. 19.30 Blue Fox AaB
64 Fre. d. 19/02, kl. 20.00 Bulldogs SønderjyskE

178 Søn. d. 21/02, kl. 14.30 Blue Fox Bulldogs
199 Søn. d. 21/02, kl. 14.30 White Hawks Cobras
19 Søn. d. 21/02, kl. 15.00 SønderjyskE EfB
186 Søn. d. 21/02, kl. 17.00 AaB Hvidovre

38 Tir. d. 23/02, kl. 19.00 Cobras SønderjyskE
69 Tir. d. 23/02, kl. 19.00 Bulldogs AaB
154 Tir. d. 23/02, kl. 19.30 Mighty Bulls Blue Fox
171 Tir. d. 23/02, kl. 19.30 Hvidovre White Hawks

175 Fre. d. 26/02, kl. 19.30 Hvidovre Bulldogs
181 Fre. d. 26/02, kl. 19.30 Blue Fox EfB
188 Fre. d. 26/02, kl. 19.30 AaB Mighty Bulls
200 Fre. d. 26/02, kl. 19.30 White Hawks SønderjyskE

160 Søn. d. 28/02, kl. 14.00 Mighty Bulls Bulldogs

39 Tir. d. 02/03, kl. 19.30 Cobras Blue Fox
74 Tir. d. 02/03, kl. 19.30 Bulldogs White Hawks
166 Tir. d. 02/03, kl. 19.30 Mighty Bulls Hvidovre
190 Tir. d. 02/03, kl. 19.30 AaB EfB



Alt indhold på danhockey.dk er beskyttet af ophavsretteten og må ikke reproduceres uden tilladelse.
Webdesign by: pseudoart.dk
Annoncering
Info
om Danhockey